Görsel Yok

Merdiven Altı Depolama Örekleri

25 Mayıs 2011 sevalmart 0

Çok katlı evlerin çilesi merdivenler,  günümüzde dekoratif ve farklı depolama alanları ile iç mekanda kullanışlı alanlar yaratmaktadır.. Özellikle merdivenli bir evde yaşayan biri olarak kullanışlı merdiven altı depolama örnekleri  ilgimi çekmeyi başardı.. Evet,  ev dekorasyonunda

Görsel Yok

Modern Kağıt Aydınlatma Modelleri

09 Mayıs 2011 sevalmart 0

Aydınlatma dekorasyonda hayati bir önem taşımakla birlikte evinizin görümünü bir anda değiştirebilecek tek dekorasyon elemanıdır. Evinizin havasını tek bir düğme ile değiştirme fikrine ne dersiniz? Bugün sizlere maliyet olarak ucuz ama görsel olarak oldukça şık

Modern Avize Modelleri

15 Ağustos 2010 kenan 0

Ev dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlarından biride aydınlatmadır . Genellikle belli bir tarz oluştururken avizeler en son seçilir . Oysa son yılarda, avize dekorasyonu ve aydınlatmada , evin en önemli parçalarından biri olmuştur.

Görsel Yok

Çılgın Bahçeler

13 Ağustos 2010 kenan 0

Tasarım sınır tanımaz, hayal gücünün birbirinden şık dizaynlara dönüştüğü ve “bahçe dekorasyonu“nda görmeye alışık olmadığımız  bu şık ve orijinal tasarımlar sizi bambaşka bir boyuta taşıyacak. Farklı ve çılğın tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu tasarımlar tam size göre.

Görsel Yok

Dekorasyon Tarzları

08 Ağustos 2010 sevalmart 0

Evinizi dekore ederken uzman birilerinden faydalanma imkanına sahip değilseniz sitemizdeki dekorasyon tarzlarına ait bilgilerden ve bu tarzlara özgü görsellerden yararlanarak ruh halinizi en iyi yansıtan tarzı bulup asla pişman olmayacağınız bir huzura doğru gönlünüzce hazırlık yapabilirsiniz.