İç Mekan Aydınlatma Tasarımlarına Bayılacaksınız!

İç mekanda aydınlatmanın önemine bir çok konumuzda değinmiştik ve doğru bir aydınlatma için sitemizde bir çok görseli sizlere sunmuştuk. Bugün ise doğru bir aydınlatma seçiminden çok sıra dışı hatta zaman zaman çılgın aydınlatma tasarımlarına sitemizde yer vermeye karar verdim. Galerimizde gerek salon dekorasyonu gerekse banyo dekorasyonunda kadar hatta hatta merdiven aydınlatmalara kadar bir çok ilginç tasarımı bir araya getirdim. Çoğunluğun özel tasarımlardan oluştuğu galerimizde hayal gücünü de zorlayan tasarımlar yer almakta. Örneğin gece karanlık da duvarlarda ağaç görünümü sağlayan iç mekan aydınlatma modeli bir tasarım harikası. Ayrıca çok katlı evler için kullanılan merdiven gizli aydınlatmalarda iç mekanda büyüleyici bir etki yaratmış. Sadece aydınlatma amaçlı kullanılmayan bu tasarımlar görsel şıklığın yanında gece aydınlatması olarak da tercih edilebilir.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz sizlere yoğun bir araştırma sonucu özenle seçtiğim aydınlatma tasarımlarını tanıtalım. İlk aydınlatma modeli oturma odası ve salon dekorasyonu için seçebileceğiniz duvara led aydınlatmalar ile iç mekanda muhteşem bir görünüm sağlanmış oldukça şık bir dizayn. İkinci, üçüncü ve dördüncü aydınlatma modeli ise çok katlı evler için seçilebilecek merdiven aydınlatma modelleri. Bu tarz aydınlatmalar kullanım amaçlı olmaktan çok dekoratif bir görünüm için tercih edilebilir. Ayrıca gece aydınlatma yerine iç mekana büyülü br hava katabilir diye düşünüyorum ne dersiniz? Galerimizde sadece merdiven ve duvara monte led aydınlatmalar seçmedim, aynı zamanda banyolar içinde oldukça farklı aydınlatmalar yer almaktadır. Gerek klozet arkasına gerekse lavabo üstüne ve ayna kenarlarına çok şık aydınlatmalar kullanılmış. Ve son yıllarda oldukça popüler olan asma tavan led aydınlatma örnekleri de bu konumuzda yer almaktadır. Daha önce sitemizde çok şık ve dekoratif asma tavan aydınlatma modellerinden oluşan bir konu hazırlamıştım. Bu tarz bir aydınlatma ile iç mekanda farklı bir görsellik arıyorsanız bu konumuzu da incelemenizi öneririm.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*