Yeni Sezon Sıra Dışı Banyo Tasarımları

Bir zamanlar banyo dekorasyonu, iç mekan dekorasyonunda hak ettiği değeri göremese de günümüzde neredeyse diğer tüm iç mekanlar kadar ilgi görmekte ve farklı tasarımlar bu mekanlarda da kullanılmaktadır. Sıra dışı küvet modellerinden tutunda alternatif depolama alanlarına kadar banyo dekorasyonunda yapılan tüm değişimler ve yenilikler bugün sizler için hazırladığım galerim de sevgili dekorasyon tutkunları. Özellikle galerim de ki görselleri yurt dışında özel üretilen ithal ürünlerden seçerek çok özel bir koleksiyon hazırladım. Alışılagelmiş iç mekan banyolarından oldukça farklı görsellerimiz arasında ilgi çekici tasarımlar mevcut. Banyo tasarımını klasik formlardan uzaklaştıran ve marjinal bir boyut katan tasarımlar eminim ilginizi çekecektir. İç mekana sıkıştırılmış bir banyo dekorasyonunu boyut atlatarak teraslara ve yatak odalarına taşıyan özel paneller sayesinde sıra dışı bir etki sağlanan banyo tasarımları belki ülkemiz standartları için biraz uçuk diye düşünebilirsiniz. Fakat; müstakil bahçeli evler ve yazlıklar için bu tarz özel tasarım banyo modellerini düşünebilirsiniz diye düşünüyorum ne dersiniz?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Şimdi ev dekorasyonu için en farklı tasarımların yer aldığı sitemize sıra dışı banyo modellerini yorumlayalım. İlk banyo dizaynı müstakil evler için tasarlanmış ahşap tavan ve duvar tasarımı ile oldukça şık ve iddialı ne dersiniz? İkinci sıra dışı banyo dekorasyon örneğim, zemin ve banyo mobilya seçimi ile uyumunu oldukça beğendiğim çok sade ama bir o kadar şık bir dizayn. Üç numaralı banyo tasarımımız egzotik küvet modeli ile banyo anlayışının sınırlarını zorlayan bir dizayn olmuş. Dört numarada ise en sade banyo dekorasyonuna bile sıra dışı bir etki katacak ince uzun küvet tasarımı. Banyo keyfinize keyif katacak küvet modeli eminim sizlerinde ilgisini çekecek. Beş numarada ise gerek zemin döşemesi gerekse duvar içi niş tasarımları ile uzak doğunun etkisini banyonuza taşıyabileceğiniz bir banyo mekanı. En farklı hatta en çılgın iç mekan ve banyo tasarımlarında tekrar buluşmak üzere şimdilik evdekorasyonu.tv den bu kadar yeni konularda buluşmak üzere koşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*