Çok Şık Bahçe Kamelya Ve Çardak Modelleri

Bahçe dekorasyonunda harika bir seçim olan kamelya modelleri ile sizlerleyiz sevgili dekorasyon tutkunları. Özellikle site ve müstakil yapılarda tercih edilen kamelyalar farklı tasarımları ile bulunduğu ortamı hem çok şık göstermekte hemde dekoratif dinlenme alanları yaratmaktadır. Özellikle cibinlikli kamelyalar bulunduğu bahçede kesinlikle otantik bir hava oluşturmaktadır ne dersiniz? Eğer bahçeniz yeterli bir alanınız var ise ve bahçenizde stil bir görünüm istiyorsanız seçiminiz kesinlikle kamelya veya otantik çardaklardan yana olmalıdır. İster ahşap ister demir birçok seçeneğin yer aldığı kamelyalar arasında tercihim klasik seçim olan ahşaptan yana olsa da farklı malzemeler ile de alternatif tasarımlar seçmeniz mümkün. Özellikle renkli perde ve cibinlikler ile dizayn edilmiş çardak ve kamelyalara bayıldım doğrusu.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz sizler için seçtiğim galerim de yer alan kamelyaları tek tek inceleyelim.İlk kamelya modeli gerek tasarımı gerek görünümü ile lüks bir kamelya tasarımı. İkinci kamelya modeli ise az masraflı sadece kullanım amaçlı tasarım olarak oldukça sade bir model olup, müstakil alanlarda değil de sitelerde kullanılabilir diye düşünüyorum. Gelelim üçüncü büyük ahşap kamelya modeline. Geniş aileler ve büyük siteler için cazip bir seçenek olduğunu düşündüğüm bu tasarımı oldukça kullanışlı ne dersiniz? Evet sıra geldi müstakil evler için tercih edilen evin ön bölümüne dizayn edilen oldukça dekoratif teras önü yarım kamelya modeline. Eğer müstakil bir eve sahipseniz bu tarz bir tasarım seçerek konforu ve rahatlığı bir arada yaşamanız dördüncü görseli seçerek mümkün. Beşinci kamelya ise fonksiyonel ve taşınabilir olmasından dolayı sizlere avantaj sağlayabilir. Eğer küçük bir alana sahipseniz büyük ve hantal tasarım kamelyalar yerine taşınabilir ve işlevsel ürünler seçmeniz çok daha doğru olacaktır. Galerimizde ahşap ve metal kamelyalar yanında doğal görünümlü ve asmalar ilse süslenmiş oldukça şık tasarımlarda mümkün. Yazlıklar için seçebileceğiniz bu tarz doğal görünümlü bahçe çardak seçimi ile doğayı bozmadan şık bir dizayn yaratmak mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*