Dekoratif Büyük Koltuk Modelleri

Paylaş
 

Günümüzde iç mekan salon ve oturma odası dekorasyonunda bol işçilikli çok parçalı mobilya seçimleri yerine çok daha dekoratif ve fonksiyonel en önemlisi de rahatlığın ön planda olduğu tasarımlar ilgi görmektedir. Bugün bu rahatlığın tasarım ile buluştuğun harika koltuk tasarımlarını sizin için bir araya getirdim. Önceliğin rahatlık ve kullanım kolaylığı olduğu ve mekanda adeta dinlenme alanları yaratan bu tasarımları bir çok mobilya markasından temin edebilir yada özel tasarım olarak yaptırabilirsiniz. Fakat şu bir gerçek ki bu tarz bir koltuk modeli için geniş ve büyük alanlar şart. Galerimizde bir kaç model küçük mekanlar için seçilse de bir çok koltuk modelimiz devasa büyüklük de sevgili dekorasyon tutkunları. Eğer iç mekanda hem şık hemde rahatlık istiyorsanız sizin için seçtiğim koltuk modellerini mutlaka inceleyin derim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Genellikle yurt dışında bu tarz koltuk modelleri salon için tercih edilse de Türk Kültür yapısına uymadığı için ülkemizde genellikle salon yerine oturma odası dekorasyonu için tercih edilmektedir. Dilerseniz devasa büyüklük de dekoratif görümü yanında fonksiyonel kullanımı olarak da oldukça şık bir seçim olan büyük koltuk modelleri seçimlerini birlikte inceleyelim. İl koltuk modeli açık renk kadife kumaştan tasarlanmış harika bir tasarım. Klasik bir iç mekan için oldukça doğru bir seçim olduğunu düşündüğüm ikinci tasarım tv izlemek ideal bir mobilya tasarımı olarak düşünüyorum ne dersiniz? İç mekan koltuk tasarımı önerimde geldik üç numaralı görsele, bu görsel de görünümden çok rahatlık ön planda diye düşünüyorum. Eğer oturma odasında rahat bir seçim düşünüyorsanız tv ünitesi karşısına bu tarz bir koltuk modeli düşünebilirsiniz. Dördüncü büyük koltuk modelimizin fonksiyonel kullanım alanı olarak dizayn edilmesi işlevsel alanlar için ideal diye düşünüyorum. Özellikle de kenarlarda tasarlanan gömme paneller aksesuar sergilemeniz içinde tercih edilebilir. Son olarak yorumlayacağımız koltuk tasarımımız beşinci görsel olan pazıl kırmızı büyük koltuk modelidir. Yap bozu andıran dizaynı ile galerimizin en sıra dışı ürününü mutlaka incelemenizi öneririm.

Bu yazı 2505 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar