Harika Yatak Başı Tasarımları

Eskiden sadece klasik mekanlar için tercih edilen büyük yatak başları tarih oldu. Artık günümüzde her dekorasyon tarzına uyumlu harika yatak başlıkları bulmak mümkün. Bugün sizler için hem modern iç mekanlar hemde klasik iç mekanlar için oldukça şık ve dekoratif en güzeli de farklı yatak başlarından oluşan bir galeri hazırladım. Galerim de alışılagelmiş bir yatak başı seçimi yerine hem tarz hemde farklı önerilerin yer aldığı yatak başları yer almaktadır. Örneğin yatak odanızda ful ayna ile dizayn edilmiş aynalı bir yatak başı tasarımına ne dersiniz? Yada dantel ile dizayn edilmiş bir tablo görünümünde bir yatak başına. Seçenekler oldukça fazla olmanın yanında yatak başlığının arkasına desenli duvar kağıdı seçimi ile oldukça etkili bir görsellik oluşturabilirsiniz. Kontrast renk seçimleri ile de mekanda etkileyici bir tasarım oluşturmakta görsellerimiz de olduğu gibi büyüleyici bir görsellik oluşturabilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz klasik yatak başlıklarını bir tarafa atıp yeni sezonun en tarz yatak başlık örneklerini birlikte inceleyelim. İlk yatak odası dekorasyonunda yatak başlığı ile avize uyumuna dikkat edelim. İki seçimde oldukça şık ve gösterişli bir mekan yaratmış. İkinci yatak başı dekorasyon önerim ise boydan boya işlemeli ayna ile dizayn edilmiş harika bir tasarım. Benimde favorilerim arasında yer alan bu tasarımı özellikle klasik mekanlardan hoşlanan dekorasyon tutkunları tercih edebilir. Üçüncü yatak başlığımız lake ve dore ‘nin muhteşem uyumunu yansıtan oldukça iddialı bir seçim. Bir sonraki yatak başı örneğimiz minimal dekorasyon tarzı ile uyumlu sade ve bir o kadar dekoratif bir seçim ne dersiniz? Beşinci yatak odası dekorasyonunda yatak başı sadeliği cibinlik modeli ile kamufle edilmiş. Ayrıca unutmayın bu yıl yatak odalarında cibinlik modeli moda. Altıncı yatak başı modeli ise gerçekten harika bir tasarım. Gerek uygulama olarak gerekse görsel olarak oldukça farklı ve tarz bir seçim diye düşünüyorum. Evet sevgili ev dekorasyonu takipçilerimiz son olarak yatak odanızda farklı bir tarz oluşturmak için mutlaka galerimizi inceleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*