İç Mekanda Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Duvarlar da harika bir görünüm için duvar boyalarını bir kenara atıp birbirinden şık duvar kağıdı modelleri ile dizayn etmeye ne dersiniz sevgili dekorasyon tutkunları. Özellikle son yıllarda iç mekanda farklı bir hava yaratan desenli duvar kağıtları üç boyutlu tasarıları ile iç mekanda sanatsal bir etki oluşturuyor. Eskiden iç mekanın dört bir yanına döşenen duvar kağıtlarında yeni trend tek bir duvara desenli duvar kağıdı döşemek.Böylece iç mekanda hem modern bir hava oluşturulmakla birlikte boğucu bir hava oluşumu da ortadan kalkmaktadır. Eğer iç mekanınız küçük ve eşyalarınız çok ise dört bir yana desenli duvar kağıdı seçimi hatalı olur. Bunun yerine iç mekanın üç duvarına düz desensiz duvar kağıdı tek bir kenara da desenli duvar kağıdı seçmeniz çok doğru olacaktır. Desenli duvar kağıdını galerimizde olduğu gibi ya tv ünitesi arakasına yada koltuk arkasına uygulayabilirsiniz. Hatta desenli duvar kağıdı renginin zıttı bir koltuk döşemesi ile koltuğunuzu döşerseniz kontrast bir görünüm oluşturarak tarz bir iç mekana sahip olabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz iç mekanın bu yeni trendi olan desenli duvar kağıtları ile iç mekanda nasılda sanatsal bir dokunuş oluşmuş birlikte inceleyelim. İlk desenli duvar kağıdı seçimi dinlenme alanları ve berjer arkası için oldukça güzel çiçek desenli bir model. İkinci duvar kağıdı modeli ise Koltuk döşeme kumaş deseni ile aynı desen duvar kağıdı modeli. Döşemelik kumaş ile aynı desen bir duvar kağıdı fikri biraz çılgın gibi gözükse de bence harika bir seçim ne dersiniz? Gelelim fuşya renk üçüncü görsele, dikkat ettiyseniz duvar kağıdı renk seçimi ile koltuk döşeme rengi kontrast oluşturmuş. Bu zıt görünüm içi mekanda çarpıcı bir etki sağlanmış ve mekanda renkli ve iç açıcı bir görünüm oluşturulmuş. Evet sevgili dekorasyon tutkunları modern bir iç mekan için önerebileceğim desenli duvar kağıtlarını dilerseniz evinizde bu şekilde uygulayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*