Modern ve Dekoratif Aplik Tasarımları

İç mekan dekorasyonunda aydınlatmanın önemine hemen hemen her yazımızda değinmiştik. Kısada olsa yine değinmek gerekirse mekanda ki kasvetli havayı ve baskın görünümü engellemek için doğru aydınlatma seçimi yapmak oldukça önemlidir. Mekana uygun aydınlatma ile küçük mekanları çok daha ferah göstermek elinizde sevgili dekorasyon tutkunları. Doğru seçilmiş bir aydınlatma sade ve vasat görünüm ile dizayn edilmiş bir iç mekanı bile oldukça zarif ve şık gösterecek en önemli dekorasyon seçimidir. Sadece genel aydınlatmalar değil duvarlarda aksesuar etkisi yaratan led aydınlatmalar ve aplikler de şık bir aydınlatma dizaynı için ideal seçimlerdir. Özellikle eskiden klasik mekanlarda görmeye alışık olduğumuz aplik modelleri bugün sizler için seçtiğim galerimin konu başlığı.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Günümüzde hem klasik hemde modern tarz iç mekanlar için aplik dizaynları ile harika dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz. Sadece yatak odası için değil salon ve oturma odasından tutunda banyo ve hol dekorasyonu için bir çok alternatif aplik tasarımı mevcut. Salonda şömine kenarlarına monte edilen hatta banyo ayna kenarları için tasarlanan iç mekan örneklerini eminim sizde benim kadar beğeneceksiniz. Dilerseniz galerim de bulunan dekoratif yeni sezon aplik modelleri ile ilgili görselleri birlikte inceleyelim. İlk aplik modeli şömine kenarlarında duvara monte edilen hem kullanışlı hemde modern bir dizayn. İkinci aplik modeli ise düz bir aplik modeline uygulayabileceğiniz boncuklar ile harika bir tasarım elde edeceğiniz el işi aplik tasarımı. Özellikle bu aplik modelini yatak odası için tercih edebilirsiniz. Üç numara ise klasik bir iç mekan dekorasyonu için seçilebilecek ideal bir aplik tasarımı. Modern bir iç mekan dekorasyon tercihiniz ise dördüncü görsel tam size göre sevgili dekorasyon tutkunları. İç mekan dekorasyonunda dekorasyon önerimize bugün aplik aydınlatma tasarımlarına yer verdik bir başka iç mekan aydınlatma önerilerinde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*