Yeni Sezon Dekoratif Dresuar Modelleri

Dekoratif dresuar modelleri son yıllarda yatak odasından tutunda antere ve hol hatta hatta salon dekorasyonu için kullanılan en şık mobilya seçimidir. Bulundu her ortamda şık ve iddialı bir görünüm sağlayan dresuar modelleri gerek renkleri gerekse seçilen malzemeler ile her dekorasyon tarzı ile uyum sağlayabilir. Eskiden sadece klasik iç mekan dekorasyonunda ve özellikle yatak odasında tercih edilen dresuar modelleri günümüze modern dekorasyon tarzından tutunda minimal dekorasyon stiline kadar her dekorasyon tarzı ile uyum sağlanacak dizaynlar ile karşımıza çıkmakta. Fiyat olarak yüksek bütçeler ayırmak zorunda olduğunuz işlemeli ve varakalı dresuar modeli yanında daha sade ve işçilik maliyeti az olan dizaynlar da mevcut. Genellikle bu tarz ürünler özel tasarım olarak uygulansa da bir çok mobilya firmasında ve yapı markette uygun fiyatlara şık ve dekoratif dresuar modelleri bulmak mümkün.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz sizler için seçtiğim 2015 yılında en çok terih edilen dresuar modeli örneklerinden oluşan galerimin en şık dizaynlarını birlikte inceleyelim. İlk dresuar mobilya seçimim minimal tarz iç mekanlar için gerek salonda herekse holde tercih edilebilecek en doğru seçim diye düşünüyorum. İkinci dresuar mobilya tasarımı ise işlemeli ve ağır mobilya dizaynı ile klasik mekanlar için ideal bir model. Geldik üç numarada yer alan klasik sade ama bir o kadar zarif dresuar modeline. Bu tarz bir dresuar modeli seçimi hem bütçenizi sarsmaz hemde şık bir iç mekan mobilya seçimi ile dekoratif alanlar yaratmanızı sağlar. Galerimde genellikle her tarz iç mekan stiline uygun dresuar modeli olan beyaz renk dresuar tasarımları seçsem de, renkli dizaynlardan hoşlanan dekorasyon tutkunları içinde çok şık modeller mevcut. Eğer evinizde ilgi çekici bir mobilya seçimi yapmak istiyorsanız iç mekan duvar renginiz ile kontras bir dresuar modeli seçebilirsiniz. Böylece dikkatleri dresuar modelinde toplamanız mümkün. İç mekanlarda tek bir mobilya seçimi ile iddialı bir görünüm istiyorsanız yeni sezonun en şık dresuar modelleri sizlerle hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*