Yeni Sezon Laminant Parke Seçimleri

Paylaş
 

Bugün ki dekorasyon önerimiz modern tarzı dekoratif görünümü ile son yılların en popüler zemin kaplama seçimi olan laminant parke modelleri. Geçmişin klasik ahşap parkeleri artık zemin dekorasyonunda fazla tercih edilen bir seçim olmadığını eminim bir çok dekorasyon tutkunu fark etmiştir. Artık günümüzde görsellik ve kalitenin bir arada olduğu laminant parke dizaynları popüler. Dayanıklı yapısı su geçirmez dizaynı ile gerek salon gerekse mutfaklarda hatta hatta banyo dekorasyonunda bile kullanılan laminant parkeler klasik ahşap parkelerin cazibesini yitirmesine sebep oldu. Sadece dayanıklılık ve kullanım rahatlığı değil aynı zamanda son yıllarda tercih edilen modern dekorasyon stili ile bu tarz parke zemin kaplamalar neredeyse tüm iç mekanların bir numaralı zemin seçimi diyebiliriz. Gerek renk seçenekleri gerekse parlak görünümü ile mekanda özel bir görsellik sağlaması da bu tarz parkelere duyulan ilginin bir başka sebebi sevgili takipçiler.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Genellikle modern stil iç mekanlar için beyaz, kırık beyaz, krem gibi açık renkler tercih tercih edilse de zaman zaman gri ve tonları modern tarz iç mekanlarda kullanılmaktadır. Minimal tarz iç mekanlarda ise sadeliği ve renk bütünlüğünü korumak amaçlı daha çok krem ve tonları tercih edilir. Klasik mekan dekorasyonu her ne kadar ahşap tonları ile zemin dizaynını sürdürse de günümüzde klasik tarz iç mekanlar içinde ahşap tonlarına yakın laminant parke örnekleri bulunabilir. İç mekan dekorasyonu göstermek ancak duvar ve zeminde seçilen doğru renk tonları ile sağlanabilir. Eğer eski ve yıpranmış bir zemin kaplamasına sahipseniz size önerim mutlaka laminant parke seçimi yaparak evinizin zemin dekorasyonunda köklü bir değişim yapmanız olacaktır. Böylece modern bir görünüm şık bir zemin ile desteklenecek ne dersiniz? Laminant parke renk seçimine gelecek olursak açık renk seçimler genellikle kiri ve en ufak lekeyi anında göstereceği için daha çok gri tonlar tercih edilebilir; fakat iç mekan dekorasyon stiliniz elbette laminant parke renk seçminiz ile doğru orantıda olmalıdır.

Bu yazı 2620 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar