Yeni Trend Patchwork Koltuk ve Kanepe Modelleri

Klasik koltuk tasarımlarından sıkıldınız mı? Evinizde modern ve renkli bir görsellik mi arıyorsunuz? İşte iç mekanda tek bir seçim ile harika bir görünüm için sizlere önerim rengarenk patchwork koltuk ve kanepe modelleri sizlerle… Özellikle bir kaç sezondur mobilya seçimlerinde popüler olan eski mobilyaları yeni kumaş seçenekleri ile kaplatmak ve mekanda özel bir görünüm elde etmek çok moda. Fakat klasik koltuk kumaş seçenekleri yerine renkli dizaynlar tercih edilirse modern bir görünüm elde etmek çok da kolay olacaktır. Size önerim olan patchwork kumaş kaplama özellikle de modern bir dekorasyon stili için en doğru karar olacaktır. Çünkü mekanda oluşturacağınız kontrast seçimler iç mekanda zıtlık oluşturarak daha çok ilgi çekecektir. Bugün ki galerim de bu sezonun modası olan en farklı patchwork koltuk ve kanepe modellerini sizler için bir araya getirdim. Dilerseniz koltuk ve kanepeler arasında özel tasarımlara yer verdiğim patchwork ürünlere bir göz atalım.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dekoratif bir iç mekanlar için tercihiniz rengarenk patchwork koltuk ve kanepeler ise ilk görsel seçimim ile yorumlamaya başlayalım. İlk görsel üçlü eski salon kanepesine uygulanmış renkli bir seçim. İkinci koltuk modeli ise salonunuzda hem modern bir görünüm sağlayacak hemde fonksiyonel kullanımı ile rahat ve konforlu bir dizayn sağlayacak. Üç numarada ise rahatlığın ön planda olduğu bir seçim yer almakta. Dördüncü görselde yer alan patchwork ürünler arasında seçim yapmaksa oldukça zor ne dersiniz? Galerim de patchwork seçimleri sadece koltuk ve kanepe modellerinde değil tekli koltuk ve berjer modellerinde de oldukça fazla kullanılmış. Eğer koltuklarda patchwork kumaş seçimi abartılı geliyorsa berjer tekli koltuklarda bu tarz kumaş seçenekleri kullanabilirsiniz. Genellikle pembe, sarı, yeşil, ve mor renkler patchwork koltuk ve kanepeler için favori renkler olsa da gri, siyah ve beyaz kumaş seçenekleri de çok dekoratif ve modern bir görünüm sağlayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*