Asma Tavan Ve Muhteşem Aydınlatma Örnekleri

Son yılların özellikle lüks evlerin vazgeçilmez dekoru asma tavan aydınlata tasarımları ile sizlerleyiz. Şık ve dekoratif iç mekanların vazgeçilmez seçimi olan asma tavan süsleme örnekleri son birkaç sezondur iç dekorasyonda oldukça fazla kullanılan yenilikler arasına birinci sırada gelmektedir. Sade ve gösterişsiz bir mekanı bile birkaç basit modellere ve aydınlata seçimi ile harika bir iç mekana dönüştürmek oldukça kolay. Üstelik ilk üretildiği yıllara oranla çok düşük maliyetlere bile yaptıracağınız bu tarz tavan tasarımlarını klasik bir iç mekan için değil de daha çok modern bir iç mekan için tercih edebilirsiniz. Asma tavanın sadece model olarak şık olması elbette yetmez doğru yerlere ve köşelere yerleştirilmiş aydınlatma seçimleri en az asma tavan modeli kadar önemlidir. Hatta bu tür tavanları uygulayan kişiler mekanın ne şekilde daha iyi aydınlatılıp ne tarz dizayn edileceğine hakim olmalıdır. Geçmiş de sade salon dekorasyonunda tercih edilen asma tavanlar günümüzde mutfak dekorasyonundan tutunda banyo dekorasyonuna hatta çocuk odası dekorasyonuna kadar bir çok iç mekanda tercih edilmektedir. Özellikle çocuk odasında yıldızları andıran led aydınlatmalı tavan tasarımına bayıldım.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Bir mekanı olabildiğinden şık ve ferah göstermek için tavanın yürekliği önemli olduğu için asma tavan seçimlerinde abartıya kaçarak tavan yüksekliğini kısaltmamalıyız. İlk asma tavan modeli hol ve antreler için ideal bir seçim olabilir. İkinci asma tavan modeli ise modern bir iç mekan seçimi. Üçüncü dekoratif asma tavan modeli, benim gibi siyah iç mekan sevenlere özel. Dördüncü asma tavan dekorasyonu yeni sezonun şık seçimlerinden olup ister yatak odası ister salon dekorasyonu için seçebileceğiniz bir tasarım. Beşinci asma tavan aydınlatma yuvarlak formda ve oldukça iddialı bir asma tavan tasarımı. Altıncı asma tavan modelinde hem tavanda hemde tv ünite kenarında kullanılan led aydınlatma modeli oldukça başarılı. Evet sevgili dekorasyon tutkunları modern ve lüks iç mekanlar için hazırladığım asma tavan ve aydınlatmaları gerek salon dekorasyonunda gerekse mutfak, banyo, çocuk odası hatta hatta antre ve hol dekorasyonu için seçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*