Bahçe Taş Zemin Dekorasyonu

İç mekan dekorasyonuna verilen önem geçmiş de bahçe ve teraslara verilmese de, günümüzde gerek teras dekorasyonunda gerek bahçe dekorasyonunda olağan üstü tasarımlar üretilmektedir. Beton yığınından sıkılan ve farklı doğal görünümler kazanacak özel bahçe dekorasyonu arayanlar için muhteşem öneriler hazırladım. Özellikle bahçelere doğal bir görünüm için ideal bir seçim olduğunu düşündüğüm taş kaplama zeminler bahçe ve terasınız da muhteşem bir görsellik oluşturacak. Zeminde adeta sanat esiri etkisi yaratan taş zeminler bence dekorasyon tutkunların ilk tercihi arasında gelebilir. Kimi zaman tek başına kullanılan taş zeminler kimi zaman çimenler ile hareketlendirilmiş ve renkli taşlar ve farklı desenler ile güzelliğine güzellik katılmış. Galerimizde yer alan birbirinden şık ve dekoratif taş zemin kaplama örneklerinde kimi zaman profesyonel tasarımlar kimi zamanda kendinizin rahatça uygulayabileceğiniz aşamalı taş zemin kaplamaları mevcut. İster hazır kalıplar ile tasarlanan bahçe taş zeminleri tercih edebilir ister kendiniz aşamalı görsellerden yararlanarak uygulayabilirsiniz seçim sizin .

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz sizler için seçtiğim bahçe taş zemin dekorasyon örneklerini birlikte inceleyelim, İlk bahçe zemin örneğimizde taş ve çimen kaplama ustaca kullanılmış. İkinci zemin taş kaplama örneğimizde ise hem çiçeklere hemde masa için hoş bir alt zemin oluşturulmuş. Üçüncü taş zemin modelinde çiçek bahçesi yolu taş kaplama ile dizayn edilmiş. Dördüncü ve beşinci zemin kaplama örneği gene çimen ve taş ile dizayn edilmiş sade ama kullanışlı bir tasarım. Altıncı taş zemin dekorasyon örneğimiz benim favori seçimlerimden biri adeta sanat eserini andıran bir tasarım. Yedinci taş zemin süsleme örneğinde birbirinden farklı desenlerin uygulandığı dört farklı desen mevcut. Sekizinci taş süsleme bahçenizde kolayca uygulayabileceğiniz elle yapılan ve çiçek kenarlarına ayrı bir hava katacak bir model. Evet sevgili dekorasyon tutkunları herek iç mekan gerekse bahçe ve teraslarda muhteşem bir etki sağlayacak en özel ve en yeni yeniliklerde tekrar buluşmak üzere hoşçakalın bizimle kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*