Modern TV Üniteleri

İç mekanın vazgeçilmez seçim olan ve hemen hemen her dekorasyon tarzı için tercih edilen şık ve işlevsel görünümü ile dekoratif iç mekanlar için ideal bir seçim olan TV ünite tasarımları ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.Salon ve oturma odası dekorasyonunda geniş alanlar oluşturmak için ince ve uzun tv üniteleri kesinlikle seçilebilecek en doğru mobilya seçimidir.İç mekan oturma alanlarında ki annelerimizin kullandığı eski mobilya seçeneklerinden çok farklı bir seçim olan tv üniteleri hem görsel olarak iç mekana modern bir hava katmak da hem de iç mekanın kullanım alanını genişletmektedir. Bence işlemsel ve geniş alanlar için seçilebilecek en modern ve uzun süre kullanım amaçlı seçim tv üniteleridir. İç  dekorasyon stiliniz ile seçmiş olduğunuz mobilyanın da görsel şıklığının yanında fonksiyonel geniş depolama alanları olan tasarımlar olmalıdır. Son yıllarda sade ve raht bir stil için özellikle modern dekorasyon tarzına tv üniteleri uyduğu için ilk seçilebilecek mobilyalar dır. Aslına bakarsanız abartıdan uzak geniş alanlar yaratan ve az yer kaplayarak bol depolama alanları oluşturan mobilyalar varken neden büyük ve yer kaplayan hatta hantal ve ağrı mobilyalar tercih edelim ki?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Galerimizde sizler için birbirinden şık ve modern aynı zamanda da geniş depolama alanları olan tv üniteleri görsellerini bir araya getirdim. Genellikle Tv altına yerleştirilen çoğu zaman çekmeceli üniteler ile bunları tamamlayan duvara monte raflar ve kapalı dolap tasarımları yer almaktadır. Özellikle asimetrik formlarda tasarlanan duvar üniteleri bu yıl moda olmakla birlikte farklı renklerin bir arada kullanıldığı dizaynlarda oldukça şık. Eğer modern bir iç mekan dekorasyon tarzı ile dizayn etmek istiyorsanız Tv ünitenizi siyah, beyaz, kırmızı renklerde ve modern çizgilerde tercih edebilirsiniz. Eğer iç mekanınız klasik forma yakınsa krem kahve tonları yada ahşap renkleri tercih edebilirsiniz. Minimal tarz dekorasyonlar için ise kesinlikle ilk tercihim beyaz lake Tv ünitesi modelleri olacaktır. İç mekanı küçük olan takipçilere önerim ise daha çok duvara monte ürünler tercih etmesidir. Eğer sizlerde iç mekanda ferah ve modern bir stil arayışındaysanız ve bir mobilyadan hem fonksiyonellik hem de şık bir görünüm bekliyorsanız muhteşem tv üniteleri tasarımları sizlerle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*