Mor Renk İç Mekan Dekorasyon Örnekleri

İç mekan dekorasyonunda son yıllarda siyah ve beyazın tahtını sallayan muhteşem renklerde yeni sezona ait mobilyalar üretilmek de. Canlı renkleri şık tasarımları mor renk iç mekanlar ile dekorasyon tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı. Asaletin rengi olan mor yüzyıllar önce sadece asilzadeler tarafından giyilen ve giyen kişin asil olduğunu gösteren mor renk bugün sizler için özenle hazırladığım iç mekanın renk seçimi. Özellikle pozitif bir etki sağlayan bir iç mekan sizin seçiminiz ise hem açık renkler hem de koyu renkler ile kombin edebileceğiniz mor renk seçimi sizin için ideal bir seçim olacaktır. Sizler için galerimizde salon dekorasyonundan tutunda mutfak ve banyo dekorasyonuna kadar bir çok mor renk iç mekan tasarımını bir araya getirdik.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Seçtiğim berjer modellerinin bazıları modern tarz iç mekanlar için bazıları da klasik iç mekan için tercih edilebilir. Klasik bir iç mekan için krem renk bir mobilya ile mor berjer seçebilir, aynı şekilde modern tarz siyah yoğunluk da bir iç mekan içinde aynı tonlarda mor renk berjer seçilebilir. Sadece uyumlu renkler değil mor berjerleri kontrast örneğin kırmızı zıt renkler ile de kullanabilirsiniz. Ama mutlaka şık ve dekoratif bir salonun en önemli mobilya seçim kesinlikle berjer mobilya seçimidir.Galeride yer alan mor renk iç mekanlardan özellikle koltuk ve berjerlere ağırlık verdim. Çünkü son yıllarda özellikle berjer renklerinde ki canlı ve özel renk seçimleri oldukça popüler. Sadece salon ve mutfak dekorasyonunda değil en değerli varlıklarımız için çocuk odalarında özellikle kız çocuk odalarında pembe renk yerine mor ve lila renk karışımı bir dekorasyon stili seçilebilir. Dilerseniz sizler için özenle seçtiğim mor renk iç mekan örneklerini birlikte inceleyerek yorumlayalım.İlk deri L koltuk tasarımı deri olduğu için modern bir iç mekanda tercih edilebilir. Galerimiz de deri ve kadife mor iç mekan koltuk döşemelerine oldukça ağırlık verdim. Özellikle kadife ve morun uyumu bence diğer kumaş seçimlerinin yanında bir adım önde. Sadece koltuk değil berjer modelleri de görülmeye değer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*