Dekoratif Taş Kaplama Dekorasyon Örnekleri

İç mekan dekorasyonun yeni trendler ve şık öneriler ile sizlerleyiz. İç mekanda farklı ve tarz bir görünüm için önerilebilecek yüzlerce öneriden bugün farklı ve bir o kadarda dekoratif bir iç mekan seçimi sunacağız. Özellikle salon ve teras dekorasyonunda ve hatta banyo dekorasyonunda bile kullanılan tal duvar süslemeleri sadece bir duvara uygulanarak farklı bir görünüm sağlanıyor. Kimi zaman duvar kağıdı şeklinde üretilen taş desenleri olsa da hiç biri orijinal taş duvar kaplamanın verdiği görünümü sağlamamaktadır. İşte bu sebepten dolayı taş desenli duvar kağıdı yerine size önerim orijinal tasarımları seçmenizden yana olacaktır. Sizde evinizde farklı ama bir o kadar tarz bir görünüm istiyorsanız mutlaka iç mekanın bir kısmını taş duvar ile kaplatın.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz sizler için hazırladığım birbirinden şık ve modern Dekoratif Taş Kaplama Dekorasyon Örnekleri birlikte inceleyerek yorumlayalım. İlk taş kaplama modeli banyo lavabo arası için tasarlanmış şık bir model. İkinci görselimiz ise daha çok lüks mekanlarda tercih edilen bir tasarım. Üçüncü resmimiz de taş kaplama hem şömine çevresi de hemde merdiven kenarında tercih edilmiş. Dördüncü tasarım duvara gömme şömine tasarımı ile harika gözüküyor. Beşinci görselde taş duvarda kullanılan led aydınlata oldukça başarılı. Altıncı taş duvar süsleme lüks bir iç mekan örneği olabilecek nitelik de harika bir model. Yedinci duvar taş süslemesi yine bir şömine kaplama. Sekizinci taş duvar süsleme örneği asma tavan ve taş süslemenin en güzel örneklerinden sadece biri. Dokuzuncu taş duvar süsleme beyaz tv ünitesi arkasında harika bir görsellik oluşturmuş. Ayrıca duvar raf arkasına döşenen taş duvar süslemeleri de harika ve dekoratif bir görünüm ne dersiniz? Galerimizde yer alan taş duvar süsleme örnekleri arasında benim favori seçimim kesinlikle şömine çevresinde kullanılan modeller. Evet sevgili evdekorasyonu takipçileri en yeni en tren iç ve dış mekanlarda tekrar buluşmak üzere hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*