Sıra Dışı Akvaryum Modelleri

Paylaş
 

Evde akvaryum fanatiği bir aile üyeniz var mı? Yada bir tanıdığınız ve evi adeta akvaryum cennetine çeviren bir dostunuz var mı? Cevabınız benim gibi evet ise sizlere ve sevdiklerinize bu yazımda muhteşem dekoratif bir çok önerim olacak. Akvaryum tutkunları bilir ki ev ahalisi özellikle akvaryum fanatiği bir erkekse eşi veya aile üyeleri ömür boyu sürecek bu azaptan yakınır. Bakımı ve özel masraflara bir yana evin bir üyesi olarak görülen balıklar yetiştiren kişi için de ekstra bir sorumluluktur. Peki  benimde tanıdığım bir çok ailede sorun olduğunu düşündüğüm minicik balıkların barınağını nasıl  cazip ve dekoratif bir  hale dönüştürürüz. Özellikle sizin ve sevgili kuzenim Metin ve değerli eşi  için evde sorun olan akvaryumları nasıl dekoratif bir tasarıma dönüştürürüz sorusunun cevabını araştırarak harika bir galeri oluşturdum.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dekoratif akvaryum modellerini iyi ki araştırmışım çünkü akvaryum görsellerine ben bile büyülendim. Küçük dostlarım balıklar için küçük ve taşınabilir akvaryumu bir kanara atıp en kısa zamanda salonun tam ortasında orta sehpa akvaryum modellerinden birini beğenip  mobilya tasarımcısına yaptıracağım. Dilerseniz sizler için özenle hazırladığım akvaryum modellerini birlikte inceleyelim. İlk akvaryum modeli, Amerikan mutfak modeli akvaryum sütün ile çok dekoratif bir şekilde kapatılmış. İkinci akvaryum modeli ise salonun tam ortasında duran sade bir model.Üçüncü akvaryum modeli ise harika orta sehpa modellerinden en farklı olanı. Bir sonra ki akvaryum tasarımımız yine kare orta sehpa tasarımı. Ve gelelim beşinci akvaryum görseli olan olabildiğine çılgın olabildiğine şaşırtıcı bir tasarım olan klozet akvaryum modeli. En çılgın tasarımdan geçiyoruz ahşap ara duvar görünümde mekanı ayıran klozet akvaryum modeli modeline. Bence büyük mekanlar bu tarz tasarımlar ile rahatça iki ayrı mekan gibi kullanılabilir. Evet sevgili dekorasyon tutkunları benim galerimizde yer alan akvaryum modellerinden favori seçimim, beyaz lake mutfak tezgah modeli. Gerek tasarımı gerek görünümü ile hayran kaldığım akvaryum tasarımını mutlaka sizde inceleyin derim.

Bu yazı 2327 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Yandex.Metrica