Harika 3D Zemin Dekorasyonu

Zemin dekorasyonda son yenilikler ile sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki tasarımda ki son yenilikler hayal gücümüzü zorlamakla birlikte iç mekanı klasik çizgilerin uzağına atarak hayal gücünün sanatla buluşmasını sağlıyor. İç mekandan gerek mobilya tasarımına verilen özen gerekse dış yapılara verilen özen iç mimarları farklı arayışlara itiyor. Tıpkı 3d zemin dekorasyonunda olduğu gibi. Evet 3d tasarımlar yurt dışında oldukça popüler zemin kaplamaları arasında yer alıyor. Fakat ülkemizde daha yeni yeni kendini duyuran 3d zemin tasarımları bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Her ne kadar ülkemizde yeni bir zemin dekorasyon seçimi olsa da dekorasyon tutkunların ve iç mimarların ilgisini çektiğini düşünüyorum ne dersiniz? Özellikle büyük ve lüks evlerde uygulana ama son yıllarda küçük mekanlar için de tercih edilen bu tür zemin kaplamaları bütçe olarak maliyetli olsa da iç mekanda oluşturduğu etki tartışılmaz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Galerimizde yer alan üç boyutlu tasarımlar genellikle banyo dekorasyonunda tercih edilse de bir kaç görselde mutfak ve yatak odası dekorasyonunda hatta salon dekorasyonunda bile kullanılmış. Dilerseniz iç mekanda bu muhteşem ve zaman zaman sıra dışı etkiler yaratan üç boyutlu zemin kaplamaları birlikte inceleyelim. İlk üç boyutlu zemin örneğimizde küçük bir banyodan çok deniz içinde bir yolculuğa çıkmış hissi gözleniyor. İkinci görselde ise üç boyutlu görseller gerek mutfak dolabı üzerinde gerekse zemin dekorasyonunda kullanılmış. Evet bence bu kırmızı renk mutfak zemini ve dolap deseni harika bir görsel görünüm sağlamış. Gelelim üçüncü 3d iç mekan tasarımına. Bu mekan bildiğiniz küçük klasik bir tuvalet ama zeminde ki desen bir tuvaleti ancak bu kadar değiştirebilir ne dersiniz? Evet sevgili dekorasyon tutkunları bunca üç boyutlu zemin tasarımdan seçtiğim favori modele gelecek olursak. Üç boyutlu kelebek desenli harika zemin tasarımı benim favorilerim arasında ilk sırada geliyor. Bakalım üç boyutlu harika tasarımları gördüğünüz zaman sizde benim gibi hayran kalacak mısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*