Led Aydınlatmalı Banyo Dekorasyonu

Led aydınlatma gerek iç mekan dekorasyonda gerekse dış mekan dekorasyonunda son yıllarda oldukça popüler olan ve mekana farklı bir hava katmanın yanında mekanı olduğundan çok daha aydınlık gösterdiğinden dolayı dekorasyon tutkunları tarafından büyük ilgi görüyor. Peki salon dekorasyonunda ve hol yani antrede görmeye alışık olduğumuz led aydınlatmalar banyo dekorasyonunda nasıl kullanılmış. Kimi zaman niş içi aydınlata olarak kimi zamanda dekoratif amaçlı dolap içlerine monte edilen ledler nereye yerleştirilirse yerleştirilsin her zaman ortamda şık bir duruş sergilemiş. Galerimiz de ki görselleri incelediğiniz zaman küvet üstü asma tavanlardan tutunda yer yani zemin bölgelerine, banyo dolap kenarlarına küvetin yan kısımlarına ve en önemlisi de gizli bölmelerde ustaca kullanılarak mekana derinlik katılmış.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Siyah beyaz renklerin hakim olduğu banyo dekorasyonunda beyaz ışıklı led aydınlatmaların çok daha şık göründüğünü düşünsem de klasik formlarda dekore edilmiş banyolarda da farklı bir otantik hava oluşturmuş. Eğer iç mekan dekorasyonunda özellikle banyonuzda köklü bir değişim istiyorsanız ve nasıl dekore edeceğinize bir türlü karar veremediyseniz sizler için harika önerilerin yer aldığı bugün ki konumdan faydalanabilirsiniz. Çünkü şık bir iç mekan için dekorasyon bilgisinden çok size gereken doğru seçilmiş örnekler. Eğer banyo mekanınız büyük değil de küçük ise sizleri de düşünerek küçük banyolar için birkaç alternatif örnekler düşündüm bayanlar. Galerimde işte hem büyük ve lüks banyolar için hem de küçük ve dekoratif banyo ve tuvaletler için uygun bir led aydınlatma modeli seçebilir ve banyonuza uygulayabilirsiniz. Galeride ki led aydınlatmalar mekanda tek başına kullanılmakla birlikte standart aydınlatma ek olarak da tercih edilmiş. Eğer renklerin büyüsünü banyonuzda hissetmek istiyorsanız renkli ledleri tercih edebilir, eğer daha sade ve modern aydınlatmalar tercihiniz ise sade led aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Evet sevgili takipçiler sizleri daha fazla yormadan en özel ve en dekoratif banyo dekorasyonu örnekleri ile baş başa bırakıyorum. En önemli dekorasyon yenilikleri ve en yeni led iç mekan tasarımlarında buluşmak üzere hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*