İç Mekanlar İçin Kullanışlı Depolama Alanları

Büyük iç mekanlar için olmasa da küçük iç mekanlarda oldukça önemli olduğunu düşündüğüm dekoratif ve kullanışlı depolama alanları ile siz dekorasyon tutkunlarını buluşturmaya devam ediyoruz. Özellikle her bir alanın en doğru şekilde kullanılması gereken küçük mekanlarda harika sonuçlar oluşturmanız için yeterli dekorasyon bilgisine sahip değil misisiniz? Yoksa iç mekan dekorasyonunda küçük mekanları nasıl dekore edeceğinizi bilmiyor musunuz? En kötüsünde iç mekanda depolama alanlarınız var ama nasıl dizayn edebileceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok mu? O zaman emin olun doğru adrestesiniz? Yazılı olarak küçük mekanları nasıl dekore edeceğiniz konusunu anlamanız zor olduğu için her bir görselde olduğu gibi iç mekanda nasıl kullanışlı ve şık bir depolama oluştururuz sorusunu görselleri inceleyerek anlamak mümkün.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Öncelikle kapalı ve ardiye türü bir mekana sahip iseniz bu alanları kapalı raflı depolar haline dönüştürebilirsiniz. Galerimizde bu tarz kapalı bölmeleri gerek raf tasarımları gerekse ufak fonksiyonel paneller ile ne kadar kullanışlı bir mekan haline getirdiğine şahit olacağız. Sadece kapalı, atıl, boş mekanları değil aklınıza hayalinize gelmeyecek mekanları bile depolama örneği olarak görebilirsiniz. Örneğin bildiğiniz klasik bir kapı nasıl olur da bir depolama alanı olur? Evet sevgili dekorasyon tutkunları sizleri için seçtiğim klasik bir kapının önü ve arkasını dekoratif raf dizaynı ile nasıl da bir mini kütüphane halinde dönüştürüldüğüne ben ble inanamadım. Sizler için seçtiğim galerim de görsellerde çok katlı büyük evler içinde oldukça farklı dekorasyon önerileri mevcut. Bu örneklerden biride merdiven altı depolama tasarımları ve merdivenlerin çekmece haline dönüştürüldüğü sıra dışı depolama alanları. Aslına bakarsanız yüksek bütçeler ile büyük ve hantal dolaplar yerine daha yaratıcı çözümler hem iç mekanda şık bir görünüm hemde kullanışlı alanlar oluşturmanın yanında evinizde farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Galerimizde sizler için oluşturduğum depolama iç mekan depolama örneklerinden favori seçimime gelince sıra dışı tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile çekmeceli banyo küvet modeli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*